המגפיים יוצאות מהארון

מאמר מיוחד לחורף שנכתב בשיתוף עם גאלה רחמילוביץ סטייליסטית ובעלת בית הספר לסטיילינג GALASTYLE בדיזינגוף סנטר
המגפיים יוצאות מהארון

כאבי גב

כמעט כולנו מתמודדים עם בעיות של כאבי גב באיזשהו שלב בחיינו, יותר מ- 80% מכלל האוכלוסייה סובלים מבעיה של כאבי גב בדרגות שונות.
כאבי גב

כאבים בברך

כאבים בברך יכולים להיגרם מסיבות שונות, יש לאבחן היטב ממה נוצר הכאב, באיזו דרגה ובאיזה שלב זה נמצא ועל ידי כך לקבוע את דרך הטיפול.
כאבים בברך

פריצת דיסק

כאבי גב, רגלים, חולשה בגפיים ובשרירים יכולים להופיע אצל כל אחד בכל גיל, בחלק ניכר המקרים מדובר בפריצת דיסק.
פריצת דיסק

שחיקת סחוסים – מהי?

שחיקת סחוסים זהו מונח אשר נשמע הרבה ממטופלים ומתאמנים בחדר הכושר אשר חשים כאב במפרקים בד"כ ברכיים ו/או ירך . ובכן מאמר זה נועד למענכם המתאמנים, המטופלים להבין מה זה סחוס,מהי שחיקה של הסחוס ממה היא נגרמת וכיצד ניתן למנוע הידרדרות ולשקם את המפרק.
שחיקת סחוסים – מהי?

הירדמות כף יד

הירדמות כף היד , כאב בשורש כף היד, תחושת עקצוץ מלווה בתחושת נימול שלעיתים מוקרן על כל היד אך לרוב הכאב הוא באצבעות מצביעות על תסמונת מנהרת שורש כף היד.
הירדמות כף יד

טיפול יציבה

ליקויים ביציבה גורמים לבעיות רפואיות ואסתטיות, אנשים רבים סובלים מבעיה זו וזקוקים לעבור טיפול יציבה אשר מסייע ביציבה נכונה ובריאה.
טיפול יציבה

טיפול בדלקות

דלקות באזורים שונים בגוף מופיעות אצל כלל האוכלוסייה בגילאים שונים. הדרך של טיפול בדלקות משתנה מול סוג הדלקת ומצבה. ברוב המקרים דלקת נגרמת כאשר נוצר מאמץ יתר וגירוי ברקמות, בעצב, בגיד ובשרירים.
טיפול בדלקות

פציעות ספורט

פציעות ספורט הן בעצם כל פגיעה, מחלה או פציעה שקורת בזמן פעילות גופנית או במהלך ספורט. בדרך כלל פציעות ספורט הנן תאונות או שנגרמות מאימון ושיטות תרגול לא נכונות, ציוד לא מתאים, חוסר בהכנה לקראת הפעילות כגון תרגילי מתיחה וחוסר בחימום הגוף לפני תנועה.
פציעות ספורט

פעילות גופנית ושחיקת סחוס

האם פעילות גופנית יכולה להוביל לשחיקת סחוס? והאם הפעילות הגופנית יכולה למזער פגיעות בסחוס? מאמר זה נכתב בעקבות שאלות רבות שלכם המתאמנים שמציפות פורומים שלמים, בו אני אנסה לספק עבורכם תשובה לכל השאלות. אם אתה מתחבר לאחד מהמקרים כאן בהמשך המאמר או שיש לך מקרה דומה סימן שאתה במאמר הנכון.
פעילות גופנית ושחיקת סחוס

מאמנת כושר אישית

מאמנת כושר אישית בונה תוכנית אימון אישית המותאמת לצרכי המתאמן וכוללת תפריט של תזונה מאוזנת מבוקרת ובריאה. מאמנת כושר אישית נמצאת לרוב תחת פיקוח רפואי ומעניקה שירות הכולל ביטחון לתוצאה של גוף חטוב מעוצב ובריא.
מאמנת כושר אישית

יתרונות האימון הקלאסי

במאמר זה אסביר לכם מעט על האימון הפונקציונאלי, אציין את יתרונותיו ואשווה מולו את יתרונות האימון הקלאסי.
יתרונות האימון הקלאסי

אורח חיים בריא על פי שיטת רוית למפל

אנו מוקפים היום במושג חדש יחסית – "אורח חיים" שנשמע מכל עבר אלינו, מהטלוויזיה, מקופות החולים, מהרופא שלנו, מחדר הכושר, מחברים. מה כוונתם בעצם ?
אורח חיים בריא על פי שיטת רוית למפל

כאבים במרפק

כאבים במרפק מופיעים לרוב אצל ספורטאים, בזמן אימונים ופעילות ספורטיבית נעשה שימוש אינטנסיבי במרפק ובכך הופך אותו לפגיע. על מנת שהטיפול באדם שיש לו כאבים במרפק יהיה יעיל ואפקטיבי יש צורך באבחון נכון ולאחריו טיפול מתאים לאותה בעיה.
כאבים במרפק

אימון כושר אישי

אימון כושר אישי הוא אמצעי אפקטיבי על מנת למצות את הפוטנציאל הגלום בכל אדם.
אימון כושר אישי

דלקת במרפק

אחת המחלות הנפוצות ביותר של העשורים האחרונים הינה הופעת דלקת במרפק. שיטת ReMovement הינה שיטת טיפול מומלצת לטיפול בבעיה ולהעלמת הכאב.
דלקת במרפק

טיפול בכאבי גב

למעלה מ-80% מסך כל האוכלוסייה יסבלו בשלב כזה או אחר של חייהם מכאבי גב בעוצמות משתנות. מהו טיפול בכאבי גב המומלץ ביותר?
טיפול בכאבי גב

מאמנת כושר

רוית למפל, מאמנת כושר אישית ומייסדת מרכז רוית למפל, מאפשרת גם לכם ליהנות ממסגרות אימון אישיות המותאמות לכל אחד ואחת מכם.
מאמנת כושר

פציעות ספורט

רוית למפל, מאמנת כושר אישית ומייסדת מרכז ReMovement, מסבירה מהן פציעות ספורט וכיצד ניתן להימנע ממגוון פציעות ספורט במהלך אימון כושר שגרתי.
פציעות ספורט

שיקום אורטופדי

נפגעתם בתאונת דרכים? נפצעתם במהלך פעילות ספורטיבית? סובלים מהופעת דלקות באזורים שונים בגוף? זה הזמן לטיפולי שיקום אורטופדי.
שיקום אורטופדי

בריאים חזקים ואסתטיים יותר

האסתטיקה שלנו כה חשובה לנו – מדוע אנו משקיעים זמן רב בחדרי כושר וענפי ספורט שונים,מנפחים ומחטבים את גופנו, אוכלים באופן מבוקר,מתלבשים טיפ טופ אך מזניחים את ה- יציבה.
בריאים חזקים ואסתטיים יותר

למה לא קורטיזון ?

זריקת קורטיזון - כמה מהירה השפעתה, כמה מסוכנת וכמה היא אינה פותרת את מקור הבעיה שלמענה הגעת .האם עולה הרושם שאני יוצאת נגד הטיפול בזריקת קורטיזון ? ובכן, אני מהמתנגדים הנחרצים, ובמאמר זה אביא לכם את המידע שתוכלו גם אתם להבין למה לא קורטיזון .
למה לא קורטיזון ?

אימון פונקציונאלי

במאמר זה אסביר לכם מעט על האימון הפונקציונאלי, אציין את יתרונותיו ואשווה מולו את יתרונות האימון הקלאסי
אימון פונקציונאלי

שלום, קוראים לי רגל עץ

רגל עץ הינה פציעת ספורט טראומתית בשרירים וברצועות באזור הירך, כתוצאה מחבלה חדה הגורמת לכיווץ חזק מאוד של שרירי הירך ואף לשיתוק התנועה, וכל המערכת ההישרדותית נכנסת להגנה.
שלום, קוראים לי רגל עץ

מה הקשר בין אימון גופני לנשירת שיער?

מה כבר לא סיפרו וכתבו על נשירת השיער? נשירה של שיער, יכולה לגרום להיסטריה ה אמתית בקרב הרבה גברים ובמיוחד בקרב הנשים ששיער ראשן היא עטרתן במקרים קיצוניים של נשירת שיער ניתן לבצע השתלות שיער.
מה הקשר בין אימון גופני לנשירת שיער?

פציעות ספורט

מידע חשוב על פציעות ספורט ועל איך אפשר להימנע מהם .
פציעות ספורט

פציעות ספורט ושיקום אצל ילדים

ילדים רבים עוסקים כיום בפעילויות גופניות רבות, וזה נפלא: הספורט חשוב לאורח חיים בריא, שומר על הגוף פעיל ואנרגטי ואף יכול לתרום לחיי החברה שלהם. בין אם הם פעילים בענף ספורט יחידני (כגון ריצה, שחייה או אמנות לחימה) ובין אם הם פועלים כחלק מקבוצה (כדורגל, כדורסל וכו')- ספורט הוא עניין הדורש הרבה אימונים וכושר סיבולת. יחד עם זאת, חשוב לזכור כי ילדים העוסקים בספורט מקצועי חשופים הרבה יותר לפציעות ספורט.
פציעות ספורט ושיקום אצל ילדים

ללכת ברגל

ללכת מהרכב לעבודה וחזרה – זה לא ממש נחשב. התנועה הולכת ונעלמת, מתנוונת משום שכל ההנעה שלנו היום היא כמעט פסיבית, אין כמעט הפעלה של השרירים, של הגוף
ללכת ברגל

הלוקס ואלגוס

הצילו אני סובל מהלוקס ולגוס (עצם בולטת בבוהן) לפניכם מאמר המסביר מהי הפתולוגיה וכיצד ניתן למנוע ולטפל בה
הלוקס ואלגוס
לפגישת ייעוץ חינם >>
אוריון  -  שיווק באינטרנט | בניית אתרים